Zwój poziomy: Osiągnięcia

Zespół Szkolno - Przedszkolny     w Tłuczani
Kontakt: Tłuczań 157 A, 34 - 114 Brzeźnica, tel.: 33 879 01 08, e-mail: sptluczan@wp.pl

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Szkoła Podstawowa

I miejsce  w akcji „Biegaj z nami” organizowanej przez Uczniowski Klub Sportowy   i Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Brzeźnicy - kat. junior– Dominik Stopa

II miejsce w akcji „Biegaj z nami” organizowanej przez Uczniowski Klub Sportowy   i Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Brzeźnicy - kat. junior – Aleksandra Kucharczyk;

Wyróżnienie ( 8 miejsce) w ogólnopolskim konkursie wiedzy o ekologii i ochronie środowiska  - EKOTEST – w kategorii  klas 6 – 7  – Amelia Lewandowska;

Wyróżnienie (9 miejsce) w ogólnopolskim konkursie wiedzy o ekologii i ochronie środowiska  - EKOTEST – w kategorii  klas 6 – 7  –Michał Sobol;

VI miejsce w XXXV Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Kajakarstwie  – 5 km w dwójkach   - Małgorzata Kubas ( z Magdaleną Miśkiewicz);

V miejsce –w Mistrzostwach Polski Młodzików w Kajakarstwie 2 km w czwórkach – Michał Kubas i Dariusz Wiecheć;

X miejsce – w Mistrzostwach Polski Młodzików w Kajakarstwie 2 km w dwójkach – Michał Kubas i Dariusz Wiecheć;

VIII miejsce w XXXII Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Maratonie Kajakarskim  – 12 km w dwójkach  - Michał Kubas i Dariusz Wiecheć;

V miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Kajakarstwie 2km w jedynkach - Michał Kubas;

V miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Kajakarstwie 2km w dwójkach - Michał Kubas i Dariusz Wiecheć;

II miejsce  w konkursie piosenki promującej SKO organizowanym przez Bank Spółdzielczy i CKiP w Brzeźnicy– Sandra Olszyńska i Zuzanna Sikorska;

I miejsce w XVI Gminnym Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych – Wokół Tradycji Wielkanocnej – kat. kl. 1-3: Łucja Augustyniak, Maria Jamroz, Klara Kozłowska

II miejsce w XVI Gminnym Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych – Wokół Tradycji Wielkanocnej – kat. kl. 1-3:Maja Augustyniak, Laura Stańczyk

III miejsce w gminnym konkursie „Das Bildwrterbuch – Ostern” – Wielkanocny Słownik Obrazkowy w j. niemieckim – Sara Matusik

II miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym na podstawie książki „Oskar i Pani Róża” – E.E Schmitta - Sara Matusik

II miejsce w konkursie plastycznym ,,Wawelskie arrasy – ocalone dziedzictwo” organizowanym w ramach XXIII Spotkań w Świecie Książek – kat: kl. 1-3 – Julia Augustyn

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” –Nikodem Gajos

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” - Kacper Lamot

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” –Gabriela Lamot

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” - Krystian Lempart

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” - Michał Sobol

I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Piękna Nasza Polska Cała”, Kat. TEATR, Grupa II – kl. IV-VI SP; kwalifikacja do udziału w XVIII Festiwalu Artystycznym „TALENTY 2018” w Wadowicach – Gabriela Lamot

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym na podstawie książki pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" - Maksymilian Ławczys

III miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego – Igrzyska dzieci – drużyna dziewcząt w składzie: Julia Gil, Małgorzata Kubas, Aleksandra Kucharczyk, Gabriela Lamot

I miejsce w VIII Gminnym Turnieju Mikołajkowym – drużyna kl. II w składzie: Julia Augustyn, Jakub Burkat, Sebastian Książek, Marcin Lempart, Wiktoria Maślona, Sandra Olszyńska, Zuzanna Sikorska, Jakub Struzik

I miejsce w gminnych zawodach w mini koszykówce dziewcząt -  drużyna w składzie: Julia Gil,Małgorzata Kubas, Aleksandra Kucharczyk, Gabriela Lamot, Amelia Lewandowska, Dominika Maślona, Julia Stanowska, Magdalena Trojan, Daria Wacław.

III miejsce w gminnych zawodach w mini koszykówce chłopców -  drużyna w składzie: Paweł Duda, Nikodem Gajos, Kacper Koczurkiewicz, Krystian Lempart, Mateusz Paśnik, Michał Sobol, Rafał Starzec, Dominik Stopa, Kacper Struzik, Michał Zmysłowski

Laureat (1 lokata) w ogólnopolskim konkursie na temat zdrowia i jego ochrony MEDITEST  w kategorii klas 5 - 6 szkoły podstawowej- Amelia Lewandowska

Wyróżnienie (14 lokata) w ogólnopolskim konkursie na temat zdrowia i jego ochrony MEDITEST  w kategorii klas 5 - 6 szkoły podstawowej- Krystian Lempart

 Wyróżnienie (15 lokata) w ogólnopolskim konkursie na temat zdrowia i jego ochrony MEDITEST  w kategorii klas 5 - 6 szkoły podstawowej- Julia Król

Wyróżnienie (15 lokata) w ogólnopolskim konkursie na temat zdrowia i jego ochrony MEDITEST  w kategorii klas 7 - 8 szkoły podstawowej- Sara Matusik

I miejsce w XV Przeglądzie form plastycznych „W tradycji bożonarodzeniowej – symbole świąt – Mój Święty Mikołaj” organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy – kat. kl. I – III SP Zuzanna Sikorska

I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”  - kat. kl. IV – VI - Amelia Lewandowska, kl. VI

II miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii” -  kat. kl. IV – VI -Gabriela Wołek, kl. V

III miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii” -  kat. kl. IV – VI-  Julia Bernaś, kl. V

I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii” -  kat. kl. VII– VIII  - Weronika Maślona, kl. VIII

II miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii” -  kat. kl. VII - VIII - Jakub Bartuś, kl. VIII

III miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii” -  kat. kl. VII– VIII  - Sara Matusik, kl. VIII

I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Orzeł Biały – Godło Polski” kat. kl. I - III  Patryk Gil – kl. III

I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Orzeł Biały – Godło Polski” kat. kl. I - III – Klara Kozłowska – kl. I,

IImiejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Orzeł Biały – Godło Polski” kat. kl. I - III-  Sandra Olszyńska– kl.II,

IImiejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Orzeł Biały – Godło Polski” kat. kl. I - III- Zuzanna Sikorska –  kl. II

IIImiejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Orzeł Biały – Godło Polski” kat. kl. I – III - Wiktoria Maślona – kl. II

I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Orzeł Biały – Godło Polski” kat. kl. IV - VI – Julia Gil – kl. V

IImiejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Orzeł Biały – Godło Polski” kat. kl. IV - VI – Julia Gawęda – kl.IV

IIImiejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Orzeł Biały – Godło Polski” kat. kl. IV - VI – Julia Król – kl. V

IIImiejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Orzeł Biały – Godło Polski” kat. kl. IV - VI – Róża Stanek – kl.IV

I miejsce w Szkolnym konkursie Plastyczno -Literackim „Gang Słodziaków” – Julia Augustyn, kl. II

I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastyczno -Literackim „Gang Słodziaków” – Oliwier Jaskiernia, kl. III

II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastyczno -Literackim „Gang Słodziaków” – Sandra Olszyńska, kl. II

II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastyczno -Literackim „Gang Słodziaków” – Adam Pawlik, kl. II

III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastyczno -Literackim „Gang Słodziaków” –Maksymilian Ławczys, kl. III

Przedszkole

II miejsce w XX Festiwalu piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Brzeźnicy – Milena Janus i Martyna Witek

II miejsce w XX Festiwalu piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Brzeźnicy – Igor Markuś

III miejsce w XX Festiwalu piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Brzeźnicy – Karina Ciapa i Igor Meres

Wyróżnienie w XX Festiwalu piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Brzeźnicy – Oliwia Żmuda, Emilia Szafran i Zuzanna Kłaput

I miejsce w konkursie plastycznym ,,Wawelskie arrasy – ocalone dziedzictwo” organizowanym w ramach XXIII Spotkań w Świecie Książek – kat: przedszkole – Milena Janus;

I miejsce w konkursie plastycznym ,,Wawelskie arrasy – ocalone dziedzictwo” organizowanym w ramach XXIII Spotkań w Świecie Książek – kat: przedszkole – Igor Markuś;

I miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Eko-ludek” - Antoni Kozłowski;

II miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Eko-ludek” – Milena Michniak;

III miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Eko-ludek” –Franciszek Kozieł;

wyróżnienie w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Eko-ludek” – Mikołaj Augustyn;

I miejsce w XV Gminnym Konkursie Recytatorskim „Głos Przedszkola - 2018” – Kat. I dzieci młodsze (3-4 latki) – Antoś Kozłowski

I miejsce w XV Gminnym konkursie recytatorskim „Głos Przedszkola - 2018” – Kat. II dzieci starsze (5-6 latki) – Milenka Michniak i IgorekMarkuś

III miejsce w XV Gminnym Konkursie Recytatorskim „Głos Przedszkola - 2018” – Kat. II dzieci starsze (5-6 latki0) – Karinka Ciapa i Franio Kozieł

II miejsce w Konkursie Kolęd organizowanym przez GCKiP w Brzeźnicy –kat. Przedszkole + „0” - Grupa Pszczółki w składzie: Milenka Janus, Martynka Witek, Oliwka Żmuda

III miejsce w Konkursie Kolęd organizowanym przez GCKiP w Brzeźnicy - kat. Przedszkole + „0” Grupa Kolędnicza Pszczółki w składzie : Karinka Ciapa, Emilka Jaskiernia, Franio Kozieł, Igorek Markuś, Milenka Michniak

II miejsce w XV Przeglądzie form plastycznych „W tradycji bożonarodzeniowej – symbole świąt – Mój Święty Mikołaj” organizowanym przez CKiP w Brzeźnicy – kat. prace rodzinne: Milenka Michniak

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Rok szkolny 2013/2014

Rok szkolny 2012/2013

Rok szkolny 2011/2012

Rok szkolny 2010/2011 - DYPLOMY

Strona główna